Results Men Senior/U20/U18 (10K):
1- Trey Jones – Steamboat Springs Winter Sports Club XC
2 – Griff Rillos – Steamboat Springs Winter Sports Club XC
3 – Anders Weiss – Aspen Valley Ski Club
15- Truett Bennett – SSCV
Results Women Senior/U20/U18 (10K):
1- Sarah Bivens – SSCV
2 – Sophie Spalding – Boulder Junior Nordic Running Team
3- Isabelle Glackin – SSCV
4- Emma Barsness – SSCV
7- Keely Hendricks – SSCV
U16 Male Results (5K):
1 – Reiner Schmidt – SSCV
2 – Tristan Thrasher – Steamboat Springs Winter Sports Club XC
3 – Campbell McLaren – Steamboat Springs Winter Sports Club XC
4 – Cyrus Creasy – SSCV
6 – Henry Reynolds – SSCV
7 – André Lombardi – SSCV
11- Alex Courant – SSCV
13 – Finn Sullivan – SSCV
Results Women U16 (5K):
1 – Rose Horning – SSCV
2 – Lucy Perkins – SSCV
3 – Gracen Kennedy – SSCV
4 – Cassidy Wright – SSCV
10- Claire Chimileski – SSCV
U14 Male Results (3K):
1 – Carter Niemkiewicz – Summit Nordic Ski Club
2 – Charlie Wiedel – Steamboat Springs Winter Sports Club XC
3 – Luka Smalls – Aspen Valley Ski Club
5 – Freedom Bennett – SSCV
10 – Cooper Rippeth – SSCV
12- Liam Strazan – SSCV
13 – Owen Cruz-Abrams – SSCV
14 – Grady Rippeth – SSCV
Results Women U14 (3K):
1 – Antigone Loomis – Steamboat Springs Winter Sports Club XC
2 – Lyudmila Moseley – Southwest Nordic Ski Club
3 – Jill McCracken – Boulder Junior Nordic Running Team
13 – Katie Lombardi – SSCV
U12 Male Results (3K):
1- Diego Leonard – Southwest Nordic Ski Club
2 – Levi Gibson – Southwest Nordic Ski Club
3 – Ben Larson – Crested Butte Nordic Team
4 – Tyson Boyd – SSCV
5 – Tyler Ciluzzi – SSCV
9 – Graham Robison – SSCV
12 – Tennyson Lamellas – SSCV
15 – Ethan current – SSCV
Results Women U12 (3K):
1 – Georgia Bishop – Steamboat Springs Winter Sports Club XC
2 – Elsie Robison – Summit Nordic Ski Club
3 – Tazlina Pozner – Crested Butte Nordic Team
6 – Eliza Pyke – SSCV
12 – Bergen McGinley – SSCV
U10 Male and Female Results (1.5K):
1 – Luke Gibson – Southwest Nordic Ski Club
2 – Quanah Moseley – Southwest Nordic Ski Club
3 – Gabe Larson – Crested Butte Nordic Team
5 – Hudson Cliuzzi – SSCV
7 – Gavin Hood – SSCV
11 – Isabelle Kanova – SSCV
15 – Georgia Robinson – SSCV
Male and female U8 results (1.5K):
1- Forest Bishop – Steamboat Springs Winter Sports Club XC
2 – Griffin Hood – SSCV
3 – Rolan Gilfanov – Boulder Junior Nordic Race Team
6 – Oskar Sterling – SSCV
7 – Veronica Gill – SSCV